Skrytá identita (The Departed) - about this movie

24. července 2012 v 12:27 | *Mrs.Styles* |  Movies

Dnes ... jsem se překvapivě zase dodívala na jeden film s Leonardem DiCaprio. :D
Film se jmenoval "Skrytá identita" a byl fajn. :)


- více v celém článku -

Film se mi určitě libíl a jelikož jsem viděla na to takovou parodii (Simpsonovi 19x13 Skrytá identita), tak jsem jakože nějak věděla o čem to bude. Akorát ten konec mě docela dost překvapil, jak byli v tom výtahu a ten chlap mi zastřelil Leaa! :( :D Ne ale fakt, já myslela, že ho Billy odveze na tu policii, kde to všem řekne že on byl krysa, ale místo toho se tam všichni postřílí. Konec byl ... divnej. :D Jinak celkově super film. :)
Originální název: The Departed
Český název: Skrytá identita
Rok výroby: 2oo6
Žánr: thriller, kryminální, drama
Režisér: Martin Scorsese
Herecké obsazení: Billy- Leonardo DiCaprio
Ellen- Matt Damon
Frank- Jack Nischolson
a další ...
Děj: Bostonský tajný policista Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) je pověřen úkolem infiltrovat zločineckou síť, které předsedá boss Costello (Jack Nicholson). Billy si brzy získá Costellovu důvěru, jenže je tu také Colin Sullivan (Matt Damon), který pro změnu infiltroval policejní složky, aby tam získával pro zločinecký syndikát cenné informace.
Sullivan stoupá po kariérním žebříčku a stává se významným členem Jednotky pro zvláštní vyšetřování. Životy obou mužů jsou hluboce ovlivněny prostředím, ve kterém se pohybují. Časem však vyjde najevo, že v systému je ještě hráč, který hraje na obě strany. Billyho i Colinova existence je rázem ohrožena a vystavena nepřátelské straně a oba muži musí vyvinout maximální úsilí, aby jejich identity nebyly odhaleny a oni zachránili svůj protějšek. A tím i sebe...
Trailer k filmu:
Viděl jste film ? Líbil se Vám ? :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.